Srpen 2008

Alex

1. srpna 2008 v 13:59 Totally spies špionky

Celé jméno:Alexandra Vazqies Datum narození:8.února Znamení zvěrokruhu:Vodnář Vzhled:Krátké černé vlasy,tmavší plet a hnědé oči Věk:16 Nejlepší kamarádky:Clover a Sam Nejhorší nepřítel:Mandy! Něco o ní.Alex je super špionkou WOOPu stejně jako její kamarádky Sam a Clover.Na mise nosí žlutou kombinézu.Mezi Alexiny špatné vlastnosti také můžeme zařadit její řidičské umění.Je dobrá ve fotbale a suprově jezdí na skejtu.


Sam

1. srpna 2008 v 13:49 Totally spies špionky

Celé jméno:Samantha Claire Simpson Datum narození:26.listopadu Znamení zvěrokruhu:Střelec Vzhled:Dlouhé zrzavé vlasy a zelené oči Vék:17 Nejlepší kamarádky:Alex a Clover Nejhorší nepřítelkyně:Mandy! Něco o ní:Stejně jako její nejlepší kamarádky Sam a Clover je superšpionkou WOOPu.Na mise si obléká zelenou špionážní kombinézu.Je rozvážná a chytrá.Je nejelegantnější ze špionek.


Clover

1. srpna 2008 v 13:41 Totally spies špionky

Celé jméno:Clover Ewing Datum narození:14.prosince v New Yorku Znamení zvěrokruhu:Střelec Věk:16 Vzhled:Blond vlasy zastřižené na mikádo,modré oči Nejlepší kamarádky:Sam a Alex Něco o ní:Stejně jako Sam a Alex je jednou ze super špionek WOOHPu.Na mise nosí červenou špionážní kombinézu.Je nejstylovější ze špionek a má ráda nakupování.Zbožnuje manikůru,ale její největší vášní jsou kluci.Clover se zamilovává tak často až v tom její kamarádky ztrácejí přehled. Nejhorší nepřítel:Mandy!


Obrázky

1. srpna 2008 v 13:27 Totally spies špionky

LÍBÍ?časem přibydou další


Diplomy za 4.bleskovku

1. srpna 2008 v 12:50 Bleskovky

Tak,konečně jsou tu diplomky za 4 bleskajdu:-) Za 1.místo

Za 2.místo

Za 3.místo

Za 4.místo

Ještě jednou 4.místo

Za 5.místo
Za 6.místo
Za 7.místo
A za 8.místo
Líbí se vám mé opožděné diplomy?